DIY: Koláž

12. prosince 2013 v 19:45 |  Vyrob si
Ahojte. Tak jsem se rozhodla vám sem dát návod na koláž.

Budete potřebovat:
- velký papír (podle toho jak chcete mít velkou koláž)
- nůžky
- lepidlo
- pastelky, fixy, tužky
- staré časopisy, letáky, fotkyPracovní postup:
1) rozmysli si, na jaké téma chceš koláž dělat (např. moje oblíbené zvířata, moje záliby, můj oblíbený zpěvák / herec, moje rodina, ...)
2) rozmysli si, jaký tvar koláže chceš mít (např. srdce, kruh, čtverec, ...), tvar si načrtni na papír a vystřihni ho
3) vystříhni si z časopisů, letáku obrázky vztahující se na téma koláže (např. moje oblíbené zvířata - vystřihnu si zvířata, které mám ráda), pokud to bude např. moje rodina tak si vytisnu fotky, protože fotky mojí rodiny v časopisu asi nebudou Mrkající
4) vystřižené obrázky si nějak hezky nalepte na předem vystřižený papír
5) papír s nalepenýma obrázkama/fotkama dozdobte fixama a pastelkama a třeba i popiskama
6) a máte hotovou koláž, kterou si můžete třeba dát na zeď v pokoji

Snad jsem na nic nezapomněla. Ať se vám ta koláž podaří a zdobí váš pokoj. Ale můžete takovou menší koláž dát někomu i jako dárek (např. s jeho oblíbeným zpěvákem/hercem, ...).
Teri
P. S.: Omlouvám se, že jsem vám tady nemohla dát fotku hotové koláže. Já ji dělala ve škole a nemám u sebe žádnou její fotku a k udělání takové koláže doma jsem se ještě nedostala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KIRAcype KIRAcype | E-mail | Web | 13. července 2018 v 4:20 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar situation leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that water does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/feet-swelling-after-pregnancy-how-to-deal-with-this-issue>feet swelling after pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama